Sınırınız sadece hayalleriniz.

Storyline’da nelerin mümkün olduğunu, kendiniz deneyerek görün.

Demo

Şablonlar

Broşür İndir

Satış Oryantasyonu

ThinkingKap Learning Solutions, Inc.

Bu kurs, yazılım simülasyonu, sürükle-bırak etkileşimleri, değişkenler, tetikleyiciler, durumlar ve slayt katmanları gibi Storyline'daki en önemli özelliklerden faydalanmaktadır. Çok zengin etkileşimi ve dikkatli yazılmış senaryoları ile yalnızca öğretmez, eğlendirir de.

SMS Hazinesi

mashrur.com

Güvenlik yönetim sistemlerini öğrenmek, hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Hazine avı, ejderhalar, gladyatörler, oyunlar... Bir öğrenci daha ne isteyebilir ki? Bu nefis mizahi SMS Hazniesi eğitiminde tetikleyicileri, slayt katmanlarını, durumları, sürükle-bırak faaliyetlerini ve daha fazlasını görün.

Kalbi Kırık İş Arkadaşı

eLearnerEngaged

Bu çizgi roman tarzında tasarlanan eğitim, mizah ve yaratıcılık ile hassas bir konuyu ele alıyor. Sınavlardan, tetikleyicilerden ve slayt katmanlarından harika bir şekilde faydalanıyor.İncelemenizi öneririz.

Yanlış Adımlardan Kaçınmak

DFLearning

İyi düşünülmüş ve kurgulanmış Yanlış Adımlardan Kaçınmak dersi, kişiselleştirilmiş bir arayüz, resimli ve fotoğrafik karakterlerle, sürükle bırak faaliyetleri, ışık kutuları (lightbox), serbest biçimli sınavlar ve daha fazlasını sunuyor.

Doğru Zaman, Doğru Stil

Kineo

Sezgisel kurs navigasyonu, temiz grafikler ve ekrandaki muhteşem geribildirimlere sahip bu kursta, slayt katmanlarını, tetikleyicileri, durumları ve değişkenleri inceleyebilirsiniz.

Doğru Akımın Temelleri: Elektronların Rolü

eLearnerEngaged

Bu ilgi çekici online eğitim, tıkla ve ortaya çıkar etkileşimleri, sürükle - bırak aktiviteleri, video aktarma ve gömülü YouTube videoları gibi birçok muhteşem özellikten faydalanıyor.

Enders Koleksiyonu

Enders Design

Altı Enders Koleksiyonu bir arada. Özellikle tetikleyici beslemeli etkileşime ve değişkenlerden oldukça fazla faydalanan "crack the safe" adlı zihinsel oyuna sahip olan gezegenler demosunu seviyoruz (iPad için optimize edilmemiştir)..

Hitachi Sosyal Medya Kılavuzu

Hitachi Data Systems

BBu eğitimde özellikle özelleştirilmiş arayüz, zevkli bir şekilde içeriği tamamlarken, tetikleyiciler ve slayt katmanları harika bir iş ortaya çıkarıyor.

Geridönüşüm

eVision-Design

Bilgi dolu Geridönüşüm içeriği, sürükle-bırak aktiviteleri, ışık kutularına gömülü YouTube videoları, resimli karakterler ve daha fazlasını içerir.

Meşgul müsün?

Artisan E-Learning

“Meşgul müsün?” aktivitesi, Storyline’da değişkenlerin gücünü gözler önüne seriyor. Aynı zamanda ilginç grafikler, yaratıcı faaliyetler ve işaretçileri de kurgusunda sunuyor.

Periyodik Tablo

Phil Mayor, Elearning Laboratory

Bu etkileyici interaktif periyodik tablo, yalnızca bir slaytında 7.000'den fazla tetikleyici kullanır. Gömülü web nesnelerini, değişkenleri ve inanılmaz tetikleyicileri iş başında görün. (iPad için optimize edilmemiştir.)

Yeşil Canavar

Articulate

Leziz ve sağlıklı bir yeşil içeceğin nasıl yapıldığını hiç merak ettiniz mi? Bu çizgi roman, slayt katmanlarını, tetikleyicileri ve durumları kullanarak mizahi animasyonlar oluşturur. Sürükle-bırak faaliyetlerinin, işaretçilerin ve değişen karakter ve nesne durumlarının yenilikçi kullanımına bir göz atın.

Pandemik Grip Kliniği – Gönüllü Personel Eğitimi

Prometheus Training, LLC

Bu eğitim içeriği, Storyline unsurların büyük bir kısmını başarıyla yansıtmaktadır. Bağlantı vurgusu ve ortaya çıkarma aktivitelerini, çoktan seçmeli soruları, sürükle-bırak aktivitelerini, işaretçileri, kaydedilmiş videoları, gömülü ekran kayıtlarını ve daha fazlasını görün.

Etkili Toplantılar Düzenlemek

Articulate

Etkili toplantı yönetmekle ilgili bu kısa kursta, zengin bir etkileşim kullanıldı. Değişkenleri, tıkla ve ortaya getir etkileşimlerini, sürükle-bırak faaliyetlerini, çeşitli tiplerde sınavları, ışık kutusu (lightbox) içinde sunulan kaydedilmiş video, yazılım simülasyonunu, işaretçileri ve daha fazlasını görün.

İlüzyon

Articulate

Storyline ile her şeyi bir sürükle-bırak aktivitesine dönüştürebilirsiniz. Bu zihin zorlayıcı sürükle-bırak aktivitesinde, elinizle yeniden 3 boyutlu bir kutu oluşturmak için şansınızı deneyin.

Adam Asmaca

Articulate

Adam Asmaca (Hangman), güçlü slayt katmanlarını, tetikleyicileri ve durum özelliklerini kullanarak etkileşimler oluşturmanın ne kadar kolay olduğunu sergileyen müthiş bir küçük oyun.

Muzlar

Articulate

Değişkenler, slayt katmanları ve tetikleyiciler, yalnızca üç slayt içeren (giriş, 12 soruluk bir kısım ve sonuç slaytları) bu eğlenceli matematik oyununu oluşturuyor. Maymunu ağaca çıkarmak için rastgele sorulan bir soruyu cevaplayın. Beş soruya doğru yanıt verin ve maymun kahvaltısını yapsın.

“Storyline'ın sınav özelliklerinin esnekliğine ve gücüne her zaman hayran oluyorum. Sürükle-bırak aktiviteleri oluşturmanın bu kadar kolay olduğunu kim bilebilirdi?”
Gerry Wasiluk, Emekli LMS/E-Eğitim Müdürü 3M

Lorem Ipsum Başlık

Kredi kartına ihtiyacınız yok.

İnsan mısın? Bir artı Dört kaç eder?

×

 

Articulate E-Learning Blogs

The Rapid E-learning BlogPractical, real world tips for e-learning success. Word of Mouth: The Articulate BlogThe inside scoop for Articulate news and product updates. Community BlogsGet the scoop directly from e-learning heroes.
×