Sizi düşünerek tasarlandı.

Bütün özellikleri, basit ve güçlü olması için optimize edildi. Böylece küçükten başlar, büyük bir şekilde bitirebilirsiniz.

Demo

Şablonlar

Broşür İndir

Olağanüstü kolay kullanım.

Size çok tanıdık gelen sezgisel bir arayüz, kolayca anlayabileceğiniz özellikler, kullanabileceğiniz onlarca şablon ve karakter.

“Güçlü ama kolay kullanımı beni fazlasıyla etkiledi bile. Bunu kullanmak büyük bir mutluluk, hatta öğrenirken bile. ” — Judy Unrein, Öğretim Tasarımcısı

Sezgisel Arayüz

Storyline o kadar sezgiseldir ki, hemen başlamak ve programı kullanmak için herhangi bir yardıma ihtiyaç duymayacaksınız. Kullanımı kolay özellikleri ve tanıdık kullanıcı arayüzü, Microsoft PowerPoint kullanıcılarına kendilerini evinde gibi hissettirecektir.


Slayt Şablonları

Slayt Şablonları ile içerik geliştirme zamandan tasarruf edin ve maliyetlerinizi düşürün: Bir içeriği tasarlamak istediğinizde sıfırdan başlamak istemiyor musunuz? Storyline'da bulunan herhangi bir statik ve interaktif şablonu ekleyin. Herhangi bir slayt şablonunu olduğu gibi kullanabilir veya şablonu istediğiniz gibi değiştirip ayarlayabilirsiniz.


Karakterler

İçeriklerinize 47.000'den fazla resimli ve fotoğrafik karakter, ifade ve poz ekleyerek öğrencilere bağlanabilirsiniz. Bir karakter ekleyip, yalnızca birkaç tık ile pozunu, ifadesini ve perspektifini değiştirin. Bu tip karakter şablonlarını kullanarak içerik geliştirme sürenizi kısaltın ve maliyetlerinizi düşürün..

Devrimci etkileşim.

Storyline gibi bir şeyi daha önce hiç görmediniz. Etkileşim oluşturmayı o kadar kolaylaştırdık ki, Storyline olmadan nasıl yaşadığınızı merak edeceksiniz.

“Storyline ile bir dizi basit özellik kullanarak karmaşık etkileşimler oluşturabilirsiniz. Tahminimce Storyline, e-öğrenme oluşturma konusunda en önde gelen araçlardan olacaktır. Storyline'da oluşturduğunuz şeylere bayılacaksınız.” — Thomas Toth, dWeb Stüdyoları ve Catapult Eğitim Grubu

Slayt Katmanları

Slayt katmanları, nesneleri üst üste eklemenizi sağlar ve öğrenciler belirli eylemleri gerçekleştirdiğinde farklı içeriklerin görüntülenmesini tetikler. Çoğaltma ve çoklu slaytları yönetmeye gerek kalmaz. Slayt katmanları ile bir slaytta birçok etkileşim oluşturur, düzenler ve yönetirsiniz; böylece içeriğinizi her zamankinden daha hızlı tasarlayarak büyük ölçüde maliyet tasarrufu yaparsınız.


Tetikleyiciler

Tetikleyiciler, bir şeylerin gerçekleşmesini sağlarlar. Etkileşim yaratmak için tetikleyicileri bir nesneye atayın ve kolay anlaşılır eylemler menüsünden, "slayta atla" veya "bir katmanı göster" gibi seçenekleri seçin. Sonra, bir eylemin gerçekleşmesini istediğinizde (örneğin bir öğrencinin belirli bir nesneye tıklaması gibi) bunu belirtin. Tetikleyicileri neredeyse tüm nesnelere(şekiller, düğmeler, resimler, karakteler, metin, vb. istediğiniz her şeye) uygulayabilirsiniz ve fazlasıyla karmaşık etkileşimler oluşturmak için tetikleyicileri bir arada kullanabilirsiniz.


Durumlar

Nesneleri, kullanıcıların eylemlerine tepki verir şekilde ayarlayarak onlara canlıymış hissi verin. Bir düğmeyi, tıklandıktan sonra renk değiştirecek şekilde ayarlayın veya kullanıcı yanlış nesneye tıkladığında karakterin ifadesini değiştirin. Storyline’da olasılıklar sonsuzdur.


Değişkenler

Bir öğrencinin gerçekleştirdiği eyleme bağlı olarak, dinamik bir içerik sunmanıza olanak tanıyan Storyline’nın değişkenler özelliğini kullanarak içeriğinize zekâ da ekleyebilirsiniz. Ekrandan girilen bilgileri yakalayın, bunları değerlendirin, düzeltin ve sonra eğitimin ilerleyen ekranlarında bunlara yanıt verin. Öğrenci girişlerini veya değerlendirme sonuçlarını hatırlayın, ve kıstaslarınıza uyarsa bu bilgileri daha sonra kursta kullanın.

Esnek değerlendirme.

Öğrencinin ilerlemesini istediğiniz şekilde değerlendirin. Storyline, hemen hemen her tip soruyu oluşturmak için basit fakat güçlü araçlarla doludur.

“Storyline'ın sınav özelliklerinin esnekliği ve gücü beni her zaman şaşırtıyor. Sürükle-bırak aktivitelerinin bu kadar basit olabileceği kimin aklına gelirdi?” — Gerry Wasiluk, Emekli LMS/E-Öğrenme Müdürü, 3M

Sınav

Storyline, form tabanlı yazma kolaylığı ile slayt tabanlı düzenleme esnekliğini bir araya getirir. Sonuç: 20 farklı türde soru ve online sınav oluşturmak artık her zamankinden daha kolay. Dahası, serbest formlu soru tipleri ile slayt üzerindeki tüm nesneleri kullanarak sorular oluşturabilirsiniz.


Sürükle - Bırak Etkileşimleri

Sürükle-bırak etkileşimleri oluşturmak artık çocuk oyuncağı. Slaydınıza nesneler ekleyin, menüden "sürükle-bırak" seçeneğini seçin, sonra form tabanlı editörü kullanarak sürükleme öğelerini ve bırakma hedeflerini belirleyin. İşte bu kadar!

Zahmetsizce ekran kaydı

Storyline videoyu kesintisiz olarak olarak kaydeder, böylece kullanıcılara ne göstereceğinizi sonradan seçersiniz. Bir kere kaydedin ve yeniden kaydetmeye gerek olmaksızın tekrar tekrar düzenleyin.

“Storyline'daki ekran kayıt yetenekleri başkasında yok. Oldukça etkileyici ve sadece bu bile Storyline'a birkaç ödül kazandırmalı.” — Linda Ross, Principal Leading Architect

Ekran Kaydı

Öğrencilerinize, tam olarak neyi öğrenmeleri gerekiyorsa, ekranınızı kaydederek gösterebilirsiniz. Kaydınızı bir gösteri, deneme, değerlendirme veya video halinde slayda ekleyin; sonra kolayca başlıklar, karakterler ve yakınlaştır-döndür efektleri ekleyin.


Yazılım Simülasyonu

Ekranınızı bir kez kaydedin, sonra bırakın Storyline aktivitenizi otomatik olarak birkaç tane “adım-adım eğitim” parçasına ayırsın. Hata yaparsanız, kaydınızı istediğiniz zaman istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz, yeniden kaydetmenize gerek yoktur. Öğrencilerin görünüm modunda görevi nasıl yerine getireceklerini izlemesine, deneme modunda görevi denemesine ve test modunda görev konusundaki uzmanlıklarını test etmesine izin verin. Sadece bu özelliği bile size inanılmaz bir hız ve tasarruf sağlayacak!


Eylem İnce Ayarı

Ekranınızı bir kez kaydettikten sonra ince ayarları hızla ve kolaylıkla yapabilirsiniz. Storyline videoları kaydettikten sonra işler; böylece hatalarınızı düzeltir ve orijinal videonuzu kaybetmeden düzenlemeler yapabilirsiniz. Eğer videonuzun başlangıç ve bitiş noktalarını değiştirmek isterseniz, herşeyi yeni baştan kaydetmeden, ince ayar düzenleyicisini kullanın.

Her ortamda, bütün öğrenciler için yayın.

Storyline yayınlama konusunda gerçek bir ağır işçidir. Farklı dijital ortamdaki öğrencilere, yalnızca yayınla düğmesini tıklayarak içeriği gönderebilirsiniz.

“The Articulate Mobile Player iPad uygulaması mükemmel! Çok çok çok sevdim, Storyline içeriğini iPad için yayınlayabilirim.”
— Elizabeth Miles, E-Learning Geliştirici, VCU School of Nursing

HTML5, Flash ve Mobil Cihazlar

Öğrencileriniz nerede olursa olsun, artık kurslarınızı ve sunumlarınızı onlara iletebilirsiniz. Önce kursunuzu veya sunumunuzu oluşturun; sonra onu tek tıkla çoklu formatta yayınlayın. Böylece öğrenciler iPad'leri, masaüstü ve dizüstü bilgisayarları, Android cihazları ve daha fazlası üzerinden onunla etkileşime girebilirler. Storyline, HTML5, Flash ve içerikleri iPad için optimize eden bir uygulama olan Articulate Mobile Player formatları için çıktı alabilmektedir...


İzleme ve Raporlama

Storyline, SCORM ve AICC uyumlu içerik yayınlar; böylece öğrenme yönetim sisteminiz (DNA LMS) ile sorunsuz bir şekilde çalışır. Bir tıkla kursunuzu Articulate Online'da bile yayınlayabilirsiniz. Bu, çalışanların ve müşterilerin kursunuzla nasıl bir etkileşim içinde olduğunu izlemek için uygun maliyetli bir yöntemdir.


Sağdan Sola Yazılan Diller

Dünya çapında öğrencilerin eğitimlerinize erişimini kolaylaştırın. İçeriğinizi Storyline'ın sağdan sola dil desteği ile yerelleştirin. Storyline aynı zamanda çift baytlık karakter kümesini (DBCS) destekler, böylece kurslarınızı Çinceye, Japoncaya ve Koreceye bile çevirebilirsiniz.

Storyline deneyiminizi büyütün.

Bildiğiniz her şeyi paylaşın. Diğerlerinden öğrenin. Daha fazla içerik ekleyin. Hepsi yalnızca bir tık uzaklıkta!

“Göz ardı edilemeyecek bir diğer Storyline özelliği: Bildiklerini paylaşan tutkulu insanlardan oluşan bu muhteşem, yardımsever topluluk. Cevap bulmak ve birçok ücretsiz kaynak ve ipucu keşfetmek çok kolay.” — JJill McNair, E-Öğrenme Tasarımcısı

Articulate Topluluğu

E-Öğrenme dünyasının en büyük, en aktif topluluğuna katılarak Storyline'da sunulandan fazlasını edinin. E-öğrenme alanında yaygın olarak bilinen liderlerin küratörlüğünü yaptığı E-Learning Heroes, kullanıma hazır, güzel tasarlanmış, ücretsiz şablonlarla neredeyse sonsuz bir desteğe erişmenizi sağlar. Forumlarda eğitimleri izleyip, pratik ipuçları öğrenebilir, ücretsiz şablonlar ve uzman tavsiyeleriyle işlerinizi çok kolaylaştırabilirsiniz.


Şablon Paylaşma

Storyline projenizi şablon olarak kaydedin, sonra onu Articulate içinde paylaşın. Veya ekip üyelerine şablonu eposta ile gönderin; böylece kuruluşunuz genelinde tasarımın standartlaşmasına yardımcı olursunuz.


Karakter Paketleri

Storyline karakter kütüphanenizi, bir dizi etnik, yaş ve giyim seçenekleri sunan ek fotoğrafik karakter paketleriyle oluşturun.

“Storyline'ın sınav özelliklerinin esnekliğine ve gücüne her zaman hayran oluyorum. Sürükle-bırak aktiviteleri oluşturmanın bu kadar kolay olduğunu kim bilebilirdi?”
Gerry Wasiluk, Emekli LMS/E-Eğitim Müdürü 3M

Lorem Ipsum Başlık

Kredi kartına ihtiyacınız yok.

İnsan mısın? Üç artı Sıfır kaç eder?

×

Articulate E-Learning Blogs

The Rapid E-learning BlogPractical, real world tips for e-learning success. Word of Mouth: The Articulate BlogThe inside scoop for Articulate news and product updates. Community BlogsGet the scoop directly from e-learning heroes.
×