Storyline’ı neden denemelisiniz?

Sektörün en profesyonel kullanıcı topluluğunun neler dediğine bir göz atın.

Demo

Şablonlar

Broşür İndir

“Storyline geliştirme süresini, kolaylıkla yarı yarıya hatta daha da fazla azaltabiliyor. Bu oranı elde etmek, gerçekten kolayca başarılabilir. Şunu da eklemem gerekiyor, neredeyse ezici bir üstünlük sağlayacak kadar mükemmel!”

Kayla Burtch, Müfredat Danışmanı Leap ESL

“Bu muhteşem! iPad üzerinde e-eğitim?! Gerçekten harika!”

Jimmy Glenos, Yönetici MLI

“Güçlü ama ve kolay kullanımı beni fazlasıyla etkiledi bile. Bunu kullanmak büyük bir mutluluk, hatta öğrenirken bile.”

Judy Unrein, Öğretim Tasarımcısı

“Storyline'ı fena halde çekici yapan, gerçekten ufak şeyler. Storyline: Basit ve Güçlü. Bir kez gücün tadını aldığınızda Storyline'la çalışmaktan vazgeçmek çok zor oluyor. En temel kurslarda bile Storyline, çekici özellikleriyle bilginizi arttıracak.”

Mike Enders, Enders Design’ın Sahibi Enders Design

“Storyline'daki ekran kayıt yetenekleri başkasında yok. Oldukça etkileyici ve sadece bu bile Storyline'a birkaç ödül kazandırmalı.”

Linda Ross, Principal Leading Architect

“Storyline ile bir dizi basit özellikleri kullanarak -tetikleyiciler, değişkenler ve diğer eğlenceli eklemeler- karmaşık etkileşimler oluşturabilirsiniz. E-eğitim konusunda Storyline en gözde araç olacak gibi. Programcı da olsanız tasarımcı da olsanız, nasıl çalışmasını istiyorsanız öyle çalışıyor. Storyline ile oluşturduklarınıza öğrencileriniz bayılacak.”

Thomas TothWeb Stüdyoları ve Catapult Eğitim Grubu

“Storyline'ın sınav özelliklerinin esnekliğine ve gücüne her zaman hayran oluyorum. Sürükle-bırak aktiviteleri oluşturmanın bu kadar kolay olduğunu kim bilebilirdi?”

Gerry Wasiluk, Emekli LMS/E-Eğitim Müdürü3M

“VAY CANINA! Ekran kayıt özelliği HARİKA. Siz, Storyline programcıları benim kahramanlarımsınız. Basit, kolay kullanımlı ve harika yakınlaştırma ve düzenleme özellikleri. Beni gerçekten şaşırttınız.”

Suzanne Reimolds, E-Eğitim Gelişim UzmanıMaricopa Entegre Sağlık Sistemleri

“Articulate topluluğun isteklerini ciddi bir şekilde dinlemiş ve e-eğitim yükselişimizi yeni zirvelere taşımak için ihtiyaç duyduğumuz aracı bize vermiş! Bravo!”

Diana Jaffe, E-Öğrenme GeliştiricisieVision-Design

“Tetikleyiciler, değişkenler ve katmanların eklenmesi ve kullanım kolaylığı birleşince, Articulate Storyline, kullandığımız ek yazılımların bazılarını devre dışı bırakmanın eşiğinde.”

Celestial Homes, Öğretim TasarımcısıScholastic Book Fairs

“Göz ardı edilemeyecek bir diğer Storyline özelliği: Bildiklerini paylaşan tutkulu insanlardan oluşan bu muhteşem, yardımsever topluluk. Cevap bulmak ve birçok ücretsiz kaynak ve ipucu keşfetmek çok kolay.”

Jill McNairE-Öğrenme Tasarımcısı

“Storyline çok heyecan verici. Daha önce el ile oluşturmak zorunda kaldığımız birçok şey artık otomatik hale geldi!!!!!! Vay canına!!!!!”

Mark Dawdybmpowered Training

“Storyline ihtiyaçlarıma uygun, çünkü o tam bir paket. Etkileşim oluşturmak için yalnızca şablon kullanmakla kısıtlanmamayı seviyorum. Öğrencilerim kısa ve gerçekten konsantrasyon gerektiren kurslara ihtiyaç duyuyor ve ben eskiden onların bu ihtiyaçlarını Storyline'la olduğu gibi etkili bir şekilde karşılayamıyordum.”

Eric Nalian, Öğrenme ve Geliştirme UzmanıSun Communications

“Çok heyecan verici! Dün gece gözlerim kan çanağına dönene kadar Storyline ile oynadım. Çoook iyi bir araya geliyor ve Avustralya'daki birçok insan GERÇEKTEN heyecanlı!”

Dean Saunders, E-Eğitim GeliştiricisieCreators

“PowerPoint ile oluşturduğum bazı etkileşimleri aktarmayı denedim ve dosyanın nasıl eksiksiz bir şekilde dönüştüğünü gördüğümde gözlerime inanamadım. Harika bir iş! Arayüzü PowerPoint'in arayüzüne çok benzediği için, PowerPoint'te hızlıysanız Storyline'da da oldukça hızlı olacaksınız. Büyülendim...”

Kit Horton, Başkan YardımcısıWilliam Horton Consulting

“Ben buna layık değilim! Bu gerçekten çok iyi! :o)”

Jeffrey Kortenbosch, E-Eğitim UzmanıAkzoNobel

“İnanılmaz! Bir sürü yeni araç ve özgürlük. Storyline'ın serbest formlu yapısını ve bana yepyeni imkânlar sunan paletiyle sağladığı farklı türlerdeki yaratıcı fikirleri seviyorum.”

Brett Rockwood

“Storyline benim tüm üretim işlerimi yapmak için kullandığım tek uygulama!”

Brenda Wright, Eğitim Teknolojisi Programı UzmanıArizona Üniversitesi Eğitim Departmanı

“Zihnimden resimleri ve fikirleri alıp, tam olarak gerçek olmalarını sağlayabileceğime inanamıyorum. Bu benim için çok fazla. İki gündür uyumuyorum. Zihnim öylesine aktif ki.. Şimdi programlama konusunda bir geçmişe sahip olmamayı dert etmeme gerek yok. Benim Storyline'ım var.”

Zara King, Eğitim TasarımcısıMoniam

“Mükemmellik beni biraz şaşkına çevirdi.”

Joe Deegan, E-Öğrenme DanışmanıJ Deegan Consulting

“Storyline tek kelime ile bir fenomen! Şu ana kadar kullanmaktan en çok zevk aldığım, en kullanıcı dostu e-eğitim yazılımı. Storyline'ı kullanmak o kadar basit ki, bugüne dek sıkıcı bir görev olarak görülen eğitim oluşturma işini hobiye dönüştürüyor. Kesinlikle etkilendim! Storyline'ı bir kelime ile anlatmam gerekseydi, kullanacağım kelime EĞLENCE olurdu!! Tüm eğitim modüllerimi Storyline'a dönüştüreceğim. Bu muhteşem ürünü ürettikleri için Articulate'teki herkese teşekkürler!”

Frank Natt, Sağlık ve Güvenlik MüdürüMorrison Homes

“Tüm Articulate ürünlerini daha yeni test etmeye başladım ve hızla büyük bir hayrana dönüşüyorum. Storyline'ın 1:1'lik ön izlemesini görme imkanım oldu ve insanların söylediği her şey doğru, harika bir şey. Storyline'ın oyunun kurallarını değiştireceğine gerçekten inanıyorum, yani eski çalışma arkadaşlarımın önünde yenmeleri gereken zorlu savaşlar var, bu savaş özellikle Articulate'in sahip olduğu olağanüstü topluluk ve müşterilerine verdikleri eşsiz destekle olacak.”

RJ Jacquez, Eski Adobe Kıdemli Savunucusu Adobe Systems

“Storyline'ın sınav özelliklerinin esnekliğine ve gücüne her zaman hayran oluyorum. Sürükle-bırak aktiviteleri oluşturmanın bu kadar kolay olduğunu kim bilebilirdi?”
Gerry Wasiluk, Emekli LMS/E-Eğitim Müdürü 3M

Lorem Ipsum Başlık

Kredi kartına ihtiyacınız yok.

İnsan mısın? Beş artı Dört kaç eder?

×

Articulate E-Learning Blogs

The Rapid E-learning BlogPractical, real world tips for e-learning success. Word of Mouth: The Articulate BlogThe inside scoop for Articulate news and product updates. Community BlogsGet the scoop directly from e-learning heroes.